wtorek, 26 maja 2015

Ogólnopolskie zawody w Trójboju Sportowym

W naszym ośrodku 21 i 22 maja 2015 roku odbywał się Ogólnopolski Trójbój Sportowy. Tradycyjnie rywalizacja prowadzona była w trzech konkurencjach: strzelanie z karabinka pneumatycznego z dystansu 10 metrów, pływanie 4x25m oraz bieg przełajowy na dystansie 2500m. Wzięło w niej udział 10 drużyn, w tym dwie nasze. MOW Kamionek reprezentowali: Maciej Dróżdż, Adrian Włoszczak i Kacper Zemlik, UKS Kaper - Bartosz Wilczewski, Sylwester Bączkowski i Marcin Kalbarczyk.
            W strzelaniu trzecie miejsce zdobył Kacper Zemlik - przydały się zajęcia na ośrodkowej strzelnicy. Jeszcze lepiej poszło Bartoszowi Wilczewskiemu - zostawił za sobą daleko w tyle rywali na pływalni - zdobył I miejsce. Dzięki temu, że też nieźle poszło mu w bieganiu i strzelaniu - zajął indywidualnie również I miejsce w klasyfikacji generalnej - gratulacje! Drużynowo najlepszy okazał się MOW Puławy.
            W rozegranych w Stanicy Wodnej w Nadbrzeżu na Zalewie Wiślanym wyścigach kajakarskich trzecie miejsce zajęła osada Adrian Włoszczak i Sylwester Bączkowski - nieźle! Poza tym w czwartek mogliśmy oglądać na auli próby zespołu muzycznego pana Baska przed wyjazdem do Kuźni, a w piątek występ zespołu muzycznego pana Żyłowskiego na Orliku. Swoją wiedzą można było się popisać w turnieju prowadzonym przez panią Anię Brzóska, a przy okazji otrzymać słodkie nagrody. Wieczorem chętni mogli upiec sobie kiełbaski przy ognisku. A za rok już XX trójbój...