poniedziałek, 8 grudnia 2014

I MISTRZOSTWA MIKOŁAJKOWE W PIŁCE SIATKOWEJ W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

W dniach 05-06.12.2014 w Lidzbarku Warmińskim odbyły Zawody Mikołajkowe w Trójkach siatkarskich, naszą placówkę reprezentowało 4 wychowanków:
Krzysztof Fabich
Michał Stańczak
Oskar Kaczmarek
Adrian Andrzejewski.

Do rywalizacji zgłosiło się pięć zespołów: dwa miejscowe z MOW w Lidzbarku War mińskim, MOW Malbork, MOW Nysa, MOW Kamionek Wielki. Drużyny rozgrywały mecze każdy z każdym.
Rywalizacja była bardzo zacięta gdyż do ostatniego meczu nie było wiadomo kto zajmie II , III czy IV  miejsce.
Bezapelacyjnie najlepszą drużyną okazał się pierwszy zespół z Lidzbarka Warmińskiego która wygrała wszystkie pojedynki w setach do zera. Pozostałe przyjezdne drużyny miały tyle samo wygranych meczy i o miejscach decydowały sety przegrane i mimo to , że pokonaliśmy zespół z Malborka  to zajęliśmy IV miejsce.
W meczu z MOW Nysa wygraliśmy pierwszego seta a w drugim nasz zespół prowadził 19:12 i niestety cały mecz przegrał 1:2.

Mimo to myślę, że wychowankowie biorący udział w zawodach miło i na sportowo spędzili czas a z doznanych porażek wyciągną wnioski i nabiorą doświadczenia sportowego.