wtorek, 11 listopada 2014

Biegi na Orientacje

W sobotę 08.11.2014 w Elbląskiej Bażantarni odbyła się III runda Zawodów w Biegach na Orientacje z cyklu GP Elbląga w Biegach na Orientacje. Do rywalizacji stanęliśmy w składzie: Tomasz Barszczewski, Sylwester Baczkowski, Jan Szutarski, Radosław Latoszewski, Aleksander Piekielniak, Adrian Andrzejewski oraz Krzysztof Fabich. Nasi zawodnicy starowali nie tylko  w kategorii gim.ch. Po raz pierwszy nasz wychowanek Krzysztof Fabich uplasowany został w kategorii z uczniami szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorzy zawodów MOSiR Elbląg oraz EKO "GRYF" przy 16 PDZ przeprowadzili zawody w innej formule. Odbyły się one na Zielonych Punktach Kontrolnych, czyli stacjonarnych, zakopanych w ziemi drewnianych słupkach, na których znajdują się tabliczki z kodem punktu. Każdy z zawodników w czasie godziny musiał znaleźć jak najwięcej punktów. Tym razem na mecie nie udało nam się zdobyć ani jednego miejsca na podium. Najlepszy nasz zawodnik Adrian Andrzejewski zajął IV miejsce. Kolejne zawody z tego cyklu już 06 grudnia w parku Modrzewie.