środa, 26 września 2012

mecz MOW Kamionek Wielki - Bursa Szkolna nr 3 w Elblągu

W dniu 26.09.2012 doszło do towarzyskiego meczu w piłkę nożną pomiędzy drużyną z naszego Ośrodka, a drużyną wychowanków Bursy Szkolnej nr 3 w Elblągu. Mecz zapowiadał się interesująco ponieważ poziom obydwu drużyn wydawał się jednakowy. Niestety, dla naszej drużyny pierwsze minuty spotkania przyniosły nieoczekiwany rezultat. Przegrywaliśmy 3-0.
Niekorzystny wynik dla naszego zespołu tylko nas zmotywował do walki. Pierwszą bramkę dla naszych chłopców strzelił Mariusz Krasowski. Gra toczyła się dalej i powoli zbliżaliśmy się wynikiem do przeciwnika. Po pierwszej połowie spotkania wynik wynosił 4-3 dla gości.
W drugiej połowie meczu nasza drużyna postawiła na ofensywę starając się zdobywać kolejne gole. Walka z każdą minutą stawała się coraz bardziej ciekawsza. Niestety zmęczenie długotrwałym atakiem dało się we znaki naszym chłopakom i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 8-6 dla gości. Nasza drużyna oddała wiele strzałów w światło bramki lecz bramkarz drużyny przeciwnej reprezentował wysoki poziom. Nie wynik się dzisiaj liczył lecz dobra zabawa, zamiłowanie do Piłki Nożnej oraz czysta