czwartek, 20 lutego 2014

biegi na orientację

Sobota 15.02.2014 była dniem zmagań naszych wychowanków w zawodach w Biegach na Orientacje. Tradycyjnie za organizacje zawodów odpowiedzialny był EKO "GRYF" przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz MOSiR Elbląg. Po raz kolejny miejscem rywalizacji był urokliwy park Dolinka. Doświadczenie jakie zdobyli chłopcy biorąc udział w serii zawodów wykorzystaliśmy i tym razem. Przed zawodami była szansa zapoznania się z mapą i przygotowania trasy biegu. Prawidłowe rozeznanie w terenie oraz
umiejętność zaplanowania biegu decyduje o miejscach na mecie. W kategorii gimnazjum chłopcy konkurencja jest silna. Pomimo tego nasza drużyna po raz kolejny okupywała miejsca na podium. Marcin Jakubiec zajął II miejsce, natomiast Sylwester Baczkowski uplasował się na III pozycji. kolejny wychowanek Tomasz Załęski zajął IV miejsce. Atrakcją zawodów były nagrody ufundowane przez sponsorów. Sylwester Bączkowski otrzymał kupon na pizze z pizzerii "LaCapra."